Jag har testat Diablo i en vecka nu !
Först tyckte jag att ja inte fick någon effekt utav den, men det upptäckte jag snabbt var felaktigt för en kväll somnade jag inte föräns kl 02:00 :| . Hade då tagit 3 kapslar kl 15:30, haha.
Ja tycker inte man blir lika stissig å uppstressad av dessa som jag annars kan känna av Lean och andra upppiggande tillskott, det kan vara ett utav de saker som gör att man tror det inte tar effekt.
Det jag känner av är
-Fysiskt mer allert
-Gladare, vet inte hur ja skall förklara det..
-Varmare, svettas mer grisaktigt på gymmet
Jag har testat allt från 1 till 4 kapslar, 4 är för mycket för då blir jag helt CP å skumm i huvudet på eftermiddagen (om ja tagit dem på morgonen), kan ju bero på vädret ockspå

.
Ja skall testa att överdosera Lean lite mer, har inte gjort det på länge, vore kul å gämföra effekten.
PS. kan säga att min fru tog 2 st Diablo och blev på toppform först, men sen lite illamående. Hon dricker inte mkt kaffe alls så de kan varit koffeinet, hon mår i princip illa av alla speed tillskott.
Pd