Citat:
Ursprungligen postat av DiktatorN
Ja, det är det men det är ganska svårt att göra strikt. Vad som är realistiskt för just dig kan nog ingen annan svara på.
|
Jag tänker såhär att kan Langster och Purewhey, vilka är gamla gubbar de med, så borde det kunna vara möjligt för mig med. Jag har utarbetat en plan.
Jag funderar på två månader där jag tar dubbelt så mycket Tostrex som jag skall och kör den övningen 2 ggr i veckan, 5 set/gång hyfsat tungt. Det borde ta mig till lite över 50kg. Sedan en liten återhämtningsperiod med lättare (jag är skröplig, gammal och skör och skadar mig om jag bara kör på) i ungefär en månad. Sedan kör jag samma sak igen, övningen 2 ggr i veckan och smyger i mig en Nebido utöver normal dos tostrex och 2 månader senare tror jag att det skall vara möjligt.