I den här tråden postar vi allt som har med Jason ''Sith Lord'' ''Sith Vadera'' ''Prioud'' ''Sith Vadera'' ''Cunting Hobbit'' ''Iron Hobbit'' ''Cunting Warrior'' ''SickKnT'' ''Spaniard'' Genova att göra.
Just nu deffar Jason för att tävla i september. Hans sponsorer (Iron Mag Labs) har börjat med en serie. För er som har missat så finns dom två första avsnitten nedan:
#1 With Coach PJ Braun
#2: Grocery Shopping
Senaste videon
Dagsform
Notes: Den här är inte menad för att kränka Jason. Jason är en av dom absolut roligaste karaktärerna på Youtube och jag diggar honom starkt. Trolling och barnsligt beteende kommer garanterat att förekomma, men försök att hålla allt på en rätt bra nivå.
Jag älskar Jason Genova. Nu är det lite trist med alla spökskrivare på fejjan som skriver i hans namn, jag skulle aldrig ha fått mig blockad från hans riktiga fb-konto;(
Gillar inte den där överspännda every-day-is-upperbody-day gubben men annars är det underhållning på hög nivå. (Eller för den delen Curtis...den killen har man sluppit i videosarna nu på ett tag)