Påbörjade en deff jag hade tänkt köra tills den 11e Aug. Veckan gick bra men igår drog jag i mig en godispåse + en hel del chips och idag en bit äppelpaj.
Känner hur motivationen gick till botten och att det är hopplöst att tro att jag kan komma nära mitt mål till min augusti resa. Målet dvs så lågt kroppsfett att mina abs ska synas fint och att mina fula magfett ska brännas bort.
Är det möjligt att jag ska få fram mina rutor rätt bra med denna startfysiken från och med idag ?
http://data.fuskbugg.se/skalman02/4d...9_IMG_0374.jpg <- Avslappnat
http://data.fuskbugg.se/skalman02/4d...7_IMG_0378.jpg <- spänd mage
http://data.fuskbugg.se/skalman02/4d...d_IMG_0372.jpg <- sittandes ( med valkande fettet vilket jag hatar extremt )
Jag har lagt upp min deff med 5dagars styrketräning enligt MAX-ot och kombinerar det med max-ot cardio.
Äter efter PF och ligger mellan 500-1000 underskott per dag beroende på dag.
alltså typ lite mer än 7veckor jag kommer köra detta, kan tillägga att det kan komma till 2-3 dagar under deffen jag kommer ligga på ett överskott pga någon utekväll eller så.
Men till min fråga, är det möjligt att få fram rutorna tills dess om ni utgår från mina bilder ?
Svara gärna med tips och motivationsråd =)