Mm blir till att "låna" lite av den... :P
En stor förpackning är det också, nästan tre kilo!
Billigt är det också, 120 kr för en förpackning på tre kilo (mamma sa)!
En liter välling om dagen låter det bra (en halvliter till frukost och en halvliter innan man går och lägger sig)?