Visa ett inlägg
Gammal 2010-09-28, 08:51   #64
Rimmon
Registered User
 
Reg.datum: Nov 2008
Ort: Uppsala
Inlägg: 109
Har ett riktigt orginal som bidrar med nya äventyr då och då. Han kombinerar smaltjockhet med konstigt vältränade överarmar och den sämsta hållningen någonsin, precis passerat 60, eller så är han en väldigt sliten 55åring. Han pratar med den gällaste rösten någonsin och har byxorna uppdragna en bit över naveln.
Senaste gick han och flyttade alla 25 och 20 kilos kakor fram och tillbaka mellan smithen, benpressen och diverse andra ställen, helt utan något logiskt system, han sorterade dom alltså inte.
Sen la han sig och utförde tre repetitioner nedåtlutande bänkpress i smith med den kortaste ROM någonsin, sen såg jag honom inte mer det passet.

Lokalen ligger nära a-lagets bänk of choice, så händer då och då att någon vandrar in och ser vilsen ut också, tyvärr har inget roligt hänt med dom.
Rimmon är inte uppkopplad   Svara med citat