Visa ett inlägg
Gammal 2008-04-16, 22:36   #88
KlopFer
Mr.KlopFis
 
KlopFers avatar
 
Reg.datum: Jan 2007
Ort: ...
Inlägg: 316
Haha detta inlägg kommer verkligen låta som en typisk tonårings argument om varför han skolkar från lektioner. Men detta är verkligen sant.

John Bauers lärare är verkligen skit dåliga. Missar lektioner/lägger inte upp några bra uppgifter och de uppgifter vi får skulle fan min 7 åriga lillesyrra klara. Man kan skolka 80% av tiden och ändå få MVG. Nae ibland får jag sådan jävla lust att nita någon av läraren så ni anar inte.

Vi har 3 timmars lektioner och fatta då när en lärare som vi hade i 2-3 ämnen inte kom på en månads tid och utan vikarie. Fatta hur mycket dödtid vi hade =/ Nu är det lite bättre dock, men det är efter det blev snack i media.
__________________
Citat:
Ursprungligen postat av Lellan Visa inlägg
Tycker man så om sin egen pillesnopp tycker jag synd om den lilla pillesnoppen. Min mus ska ha det fint som snus iaf!
KlopFer är inte uppkopplad   Svara med citat