Visa ett inlägg
Gammal 2007-04-24, 10:01   #11
shadowfire
Hillgoat Deluxe
 
shadowfires avatar
 
Reg.datum: Feb 2006
Ort: På en bergstopp någonstans
Inlägg: 19 216
Citat:
Ursprungligen postat av smulrulle Visa inlägg
99% av de som kommenterar i den här tråden har en k*k, 99% av dem som har k*k vill använda den. De som vill använda sin k*k tror att de kommer få något om de säger snälla kommentarer till brudarna här, även om bilderna och resultaten är värdelösa. Tyvärr inser dom inte att de bara är patetiska.
Kom nu inte och påstå något annat, det skulle bara vara löjligt.
Visst finns det de som bara sitter med staken i näven och dreglar till skärmen, men det är en minioritet vill jag påstå... och oftast avslöjar de sig själva genom lågnivåkommentarer som "wow, vilken rumpa!!" osv.

Ser man på de kommentarer som faktiskt läggs så är det i många fall sakligt och varför skulle man inte berömma en person, oavsett kön, om denne t.ex. har en välutvecklad rygg?

Det sköna med kolo är just att man ska kunna ha ett gemensamt intresse och kunna prata och kommentera träning/utveckling mellan varandra oavsett ålder, kön etc. Moderatorerna har ett extra koll på bildtrådar och rensar det som inte anses lämpligt.
__________________

Journalen
shadowfire är inte uppkopplad   Svara med citat