Barbastark
2013-04-09, 20:33
Hejhej
Är ute efter en iPhone-app som inte enbart räknar på näringsinnehåll utan där man även kan mata in priset på olika livsmedel och därmed få ut vad varje måltid man satt ihop kostar.
Nån som har koll?
Är ute efter en iPhone-app som inte enbart räknar på näringsinnehåll utan där man även kan mata in priset på olika livsmedel och därmed få ut vad varje måltid man satt ihop kostar.
Nån som har koll?