Blibloblooobli
Reg.datum: Apr 2002
Ort: SKÅNE
Inlägg: 27 347
|
Vilket fantastiskt starfält det har blivit. SM kommer att bli grymt bra.
Senaste uppdateringen:
Bodyfitness
-163
Maria Andersson, Coachonline Karlstad
Jenny Dahlgren, Athletic 2000, Örnsköldsvik
Linda Fodor Egelstig, Team Ultimate Nutrition, Strömstad
Åsa Hällstorp, Team Recovery Malmö
Carina Isaksson, Team Twinlab Spånga
Evalinda Karlsson, Team Twinlab Spånga
Petra Lundin, Delta Gym Stockholm
Sara Nyberg, Fitnessgruppen Stockholm
Martina Sjökvist, Team Optimum Nutrition Fellingsbro
+163
Maria Ahlberg, Team PowerBar Sundsvall
Helene Ahlson, Budo o Fitness Athletic Team Stockholm
Rosie Anderberg, Athletic Malmö
Cecilia Benjaminsson, Team Twinlab Spånga
Anna Carlsson, Team Twinlab Spånga
Linda Ekendahl, Team reFORM Västerås
Lina Eklund, Team Universal Malmö
Tini Gardebrand, Getfit Karlstad
Marie Gibbon, Getfit Karlstad
Mirjana Ivanic, Delta Gym Stockholm
Linda Jansson, ***** Göteborg
Jenny Johansson, Delta Gym Stockholm
Anna Lübeck, Team Maximize Stockholm
Therese Ohlsson, Team ************* Trollhättan
Janina Poltoft, Delta Gym Stockholm
Sofia Tarberg, Team Dahlblads Nutrition Stenkullen
Ulrika Thunberg, Team Pulse Fitness Skövde
Catharina Wettermark, Team Dalblads Nutrition Stenkullen
Malin Östensson, Team Umeå Atlet
Bodybuilding
Juniorer herrar
Patrick Nilsson, Hörby AK
Aleksandar Polomac, MM Sports Göteborg
Alex Thunholm, Rosells Gym Ekerö
Seniorer damer –52
Annelie Nilsson, Vital Gym Filipstad
Susanne Nilsson, Athletic Malmö
Seniorer damer –57
Camilla Dahlström, Team ************* Trollhättan
Madelene Hermansson, Nora Atletklubb
Chatarina Johansson, Team reFORM Västerås
Anna Kärnebo, Team Fairing Järfälla
Åsa Lötbom, Delta Gym Stockholm
Helene Westerlund, Håbo AK Bålsta
Seniorer damer +57
Eva Birath, MM Sports Göteborg
Lena Hedblad, Linde KK
Mona Johansson, Pro Gym BBK Stockholm
Kerstin Lindh, Athletic Malmö
Chanett Lee Martinez, Pro Gym BBK Stockholm
Ellitinett Vadlin, Workoutcenter Gävle
Seniorer herrar –70
Georg Hällstorp, Team Recovery Malmö
Berndt Ljunggren, Pro Gym BBK Stockholm
Seniorer herrar –75
Micke Andersson, Sol o Motion Norrköping
Per Hajemo, Rosells Gym Ekerö
Torbjörn Hult, Athletic Malmö
Jarmo Miettinen, Bodens Styrketräningsklubb
Patrick Nilsson, Hörby AK
Aleksandar Polomac, MM Sports Göteborg
Magnus Öjergren, Team dXB Alingsås
Seniorer –80
Ali Faroukh, Form & Fitness Malmö
Peter Johansson, Team Budo o Fitness Sundsvall
Mats Ljung, Team ************* Trollhättan
Christofer Nober, Team ***** Partille
Phichet Phaetaya, Borlänge AK
Jalal Safari, Team ***** Partille
Mikael Wallin, Vital Gym Filipstad
Seniorer herrar –85
Ahmad Ahmad, Form & Fitness Malmö
Marcus Boman, Getfit Karlstad
Per Ghosh, Team ************* Trollhättan
Dennis Jönsson, Team dXB Nutrition Alingsås
Christer Ohnslätt, Delta Gym Stockholm
Jan Ohnslätt, Pro Gym BBK Stockholm
Mattias Öhlén, Workoutcenter Gävle
Seniorer herrar –90
Paul Bergqvist, Kraftverket Gym Kalmar
Pierre Chamoun, Delta Gym Stockholm
Ghassan Khalil, Form & Fitness Malmö
Arne Lundell, Team Twinlab Spånga
Andreas Ottander, Team Twinlab Spånga
Roger Senekovic, Motiva Sportsclub Karlshamn
Håkan Verbic, Pro Gym BBK Stockholm
Seniorer herrar –100
Reza Charlie, Team Gymbolaget Linköping
Lasse Eriksson, Team ************* Trollhättan
Henrik Jansson, Team dXB Nutrition Alingsås
Farzad Khazemi, MM Sports Göteborg
Henrik Lingh, Team Vitasport Strömstad
Jimmy Olsson, Kraftverket Gym Kalmar
Joakim Rengbrandt, Athletic Malmö
Klas Salminen, Workoutcenter Gävle
Alex Thunholm, Rosells Gym Ekerö
Peter Österberg, Haninge Hälsostudio
Seniorer herrar +100
Lars Forss, Team reFORM Västerås
Roger Gustavsson, City Gym Köping
Conny Hilmersson, Athletic Malmö
Per Juhl, Workoutcenter Gävle
Csaba Kocsis, Team ************* Trollhättan
Daniel Nehme, Pro Gym BBK Stockholm
Göran Nilsson, Pro Gym BBK Stockholm
Jan Nordlund, Vital Gym Filipstad
Christer Norman, Team Twinlab Spånga
Willy Åhgren, Team Optimum Nutrition Fellingsbro
Veteraner damer
Eva Birath, MM Sports Göteborg
Lena Hedblad, Linde KK
Chatarina Johansson, Team reFORM Västerås
Mona Johansson, Pro Gym BBK Stockholm
Anna Kärnebo, Team Fairing Järfälla
Åsa Lötbom, Delta Gym Stockholm
Susanne Nilsson, Athletic Malmö
Helene Westerlund, Håbo AK Bålsta
Veteraner herrar –80
Peter Johansson, Team Budo o Fitness Sundsvall
Jan Kempe, Team dXB Nutrition Alingsås
Berndt Ljunggren, Pro Gym BBK Stockholm
Nico Lundholm, IFK Umeå
Jorma Varhevaara, Pro Gym BBK Stockholm
Veteraner herrar +80
Roger Gustavsson, City Gym Köping
Conny Hilmersson, Athletic Malmö
Ali Kazemi, Delta Gym Stockholm
Tommy Kullman, Team Dalblads Stenkullen
Magnus Mossenberg, Team PowerBar Sundsvall
Göran Nilsson, Pro Gym BBK Stockholm
Jan Nordlund, Vital Gym Filipstad
Klas Salminen, Workoutcenter Gävle
Micael Tanzborn, IFK Umeå
Håkan Verbic, Pro Gym BBK Stockholm
Sten Wigstrand, Pro Gym BBK Stockholm
Veteraner herrar +50 år
Jan Kempe, Team dXB Nutrition Alingsås
Nico Lundholm, IFK Umeå
Jan Ohnslätt, Pro Gym BBK Stockholm
Jorma Varhevaara, Pro Gym BBK Stockholm
Sten Wigstrand, Pro Gym BBK Stockholm
Par
Maria Ahlberg/Magnus Mossenberg, Team PowerBar Sundsvall
Lina Eklund/Per Juhl, Team Universal Malmö/Workoutcenter Gävle
Lena Hedblad/Jan Nordlund, Linde KK/Vital Gym Filipstad
Åsa Hällstorp/Georg Hällstorp, Team Recovery Malmö
Mona Johansson/Sten Wigstrand, Pro Gym BBK Sockholm
Anna Lübeck/Ahmad Ahmad, Team Maximize Stockholm/Form & Fitness Malmö
Chanett Lee Martinez/Göran Nilsson, Pro Gym BBK Stockholm
Susanne Nilsson/Mats Nilsson, Athletic Malmö
Classic Bodybuilding
-178
Martin Alexandersson, Team reFORM Västerås
Mikael Eckard, Team Fairing Stockholm
Andreaz Engström, Team Athletic 08 Haninge
Alexander Henden, Team ************* Trollhättan
Kenny Håkansson, Kraftverket Gym Kalmar
Younes Laroussi, Team ************* Trollhättan
Robert Larsson, KAC-gym Norrtälje
Johan Lenander, JL Health & Nutrition Höllviken
Johan Malm, Team ************* Trollhättan
Istvan Nemeth, Team Universal Nutrition Malmö
Mats Nilsson, Athletic Malmö
Lucio Pelaez, Form & Fitness Malmö
Robert Rehbach, CMC Fitness Nacka
Joakim Sporrong, Team ************* Trollhättan
Anders Tengvert, Getfit Karlstad
+178
Benjamin Basic, Athletic Malmö
Daniel Berg-Bruksås, Team Budo & Fitness, Sundsvall
Peo Bergqvist, Team Budo & Fitness, Sundsvall
Tomas Carlsson, Team Dalblads Nutrition Stenkullen
Mats Egelstig, Team Ultimate Nutrition Strömstad
Jimmy Lövgren, Team Optimum Nutrition Fellingsbro
Andreas Pettersson, Team ************* Trollhättan
Mauricio Toro, ***** Partille
Fitness
Sofie Nordenberg, Team reFORM Västerås
__________________
Citat:
Ursprungligen postat av rubusvulvan
alltså mannen jag svär på gud du skriver med flera ord
|
|