Visa ett inlägg
Gammal 2020-11-24, 17:43   #100
TotteShaped4Life
Registered User
 
TotteShaped4Lifes avatar
 
Reg.datum: Jul 2016
Inlägg: 562
Just nu dyrare per styck att köpa 4 st kasein protein pudding än bara en. MM Rear ut för 129 kr/st mot normalt 169 kr. Men köper jag fyra påsar är det alltid 34% rabatt vilket blir 125 kr per påse. Men iom rean blir det istället fyra kronor dyrare per påse när jag kommer till kassan. Får helt enkelt vänta tills efter rean för att få det billigare igen.
__________________
I’ve been too fucking busy – or vice versa.
TotteShaped4Life är inte uppkopplad   Svara med citat